b2b@berkon.pl  +48 665 890 184+48 665 890 080
  Rejestracja     Logowanie

O nas

Firma TS Berkon od 1993 roku zaopatruje rynek w artykuły oraz rozwiązania higieniczne. Nasza oferta dedykowana jest dla zakładów produkcji spożywczej, przemysłu ciężkiego, kanału HoReCa, firm sprzątających, biur i instytucji użytku publicznego.

 

W ramach współpracy mogą Państwo liczyć ze strony TS Berkon:

 

KROK PIERWSZY: WSPARCIE - Audyt czystościowy

Sztab doświadczonych fachowców - inżynierów, chemików oraz mikrobiologów, przeprowadza audyty i testy, aby zweryfikować potrzeby jak i ewentualne zagrożenia u klienta. Manager produktu odpowiedzialny jest za przygotowanie: planów higieny, czyszczenia stanowiskowe, szkolenia, wsparcie merytoryczne mające na celu optymalizację pracy  jak i kontrole jakościowe.

KROK DRUGI: SZKOLENIA & NARZĘDZIA 

Poprawne funkcjonowanie produktów oraz programu higieny wymaga odpowiedniej metodyki pracy. Wdrożenie planu mycia połączone ze wsparciem kierowników oraz pracowników odpowiedzialnych za mycie i dezynfekcję poprzez program szkoleń jest częścią działań TS Berkon. TS Berkon zapewnia:

  • odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb program higieny z czytelnymi zalecaniami dotyczącymi aplikacji produktów,

  • pełne szkolenie na każdym poziomie konsumentów. Celem jest uświadomienie wszystkim pracownikom mającym kontakt z naszymi produktami jak bezpiecznie i prawidłowo je stosować. Szkolenie składa się z różnych modułów uzależnionych od życzenia klienta oraz jego poziomu. Zapewniamy certyfikaty ze szkolenia imienne oraz grupowe.

  • wytyczne podczas procesu mycia. Podczas wdrażania programu przygotowujemy indywidualny pakiet wytycznych dostosowany do potrzeb klienta. Zapewniamy również regularne audyty w celu osiągnięcia najwyższych standardów oraz ich utrzymania.

  • plakaty wykonywane na zamówienie w celu podkreślenia przesłania związanego z higieną. Plakaty przypominają o opracowanych procedurach, programie oraz stanowią element uzupełniający program szkoleń.

  • audyty procesu mycia, które zorientowane są na stałą poprawę oraz osiągnięcie jak najlepszych wyników. Prawidłowo przeprowadzony proces mycia i dezynfekcji zależy od wielu czynników. Z niezależnego punktu widzenia oceniamy czynniki mające wpływ na jakość mycia i przedstawiamy w formie szczegółowego raportu.

 

KROK TRZECI: SPRZĘT

Nasza szeroka gama sprzętu technicznego z pewnością pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie do precyzyjnego dozowania, a tym samym prawidłowego stosowania naszych produktów. Prawidłowy proces mycia i dezynfekcji w wielu przypadkach jest uzależniony od sprzętu technicznego. TS Berkon doradza przy wyborze oraz zakupie. W celu zapewnienia fachowego doradztwa został utworzony serwis techniczny. Naszy katalog ze sprzętemobejmuje między innymi:

- mobilne i stacjonarne Centralne Systemy Mycia,
- instalacje do dezynfekcji poprzez zamgławianie,
- perystaltyczne pompy dozujące,
- hydrosystemy,
- automatyczne pompy dozujące,

Własny serwis techniczny zajmuje się instalacją oraz przeglądami technicznymi sprzętu. Zapewni każdej instalacji skuteczne działanie na optymalnym poziomie przez długi czas. TS Berkon może dostarczyć następujący serwis techniczny:

- regularną kontrolę i konserwację wszystkich urządzeń myjących,
- pomp dozujących,
- naprawę pomp dozujących,
- regularne kontrole w celu określenia stężenia produktów wraz z z potwierdzeniem wzorcowania w celu przedstawiania najbardziej rygorystycznym kontrolom zewnętrznym,
- książkę Kontroli i raport z przeglądu,
- wnioski, braki oraz możliwe działania naprawcze,

KROK CZWARTY: PRODUKT

TS Berkon jest dystrybutorem produktów higienicznych, myjących oraz dezynfekujących dla każdej gałęzi gospodarki. Produkty to wysoce skoncentrowane produkty, dozowane poprzez pompy - które są użyczane na rzecz klienta.

KROK PIĄTY: WYMAZY CZYSTOŚCI

Raz w roku dokonujemy wymazów czystościowych u Naszych kontrahentów. Próbki badamy w laboratoriach i certyfikujemy zgodnie z każdymi normami obowiązującymi w danym zakładzie (wspólnie określamy zakres).

KROK SZÓSTY: HIGIENA I DOZOWNIKI

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Firmy Satino by WEPA, Papernet oraz TORK. Systemy higieniczne (dozowniki do czyściw, papierów, mydeł), przekazujemy w ramach umowy użyczenia na rzecz Klienta. Cel nadrzędny to odpowiedni dobór asortymentu - czego efektem jest obniżenie kosztów i podwyższenie standardów higieny. Przeprowadzamy bezpłatne testy, w wybranych obszarach, mających na celu przedstawienia korzyści jakościowych i ekonomicznych z zastosowanych systemów.

KROK SIÓDMY:  MASZYNY, URZĄDZENIA SPRZĄTAJĄCE

Jako autoryzowany dystrybutor producentów: NILFISK, Taski, Vileda Proffesional oraz Vermop - posiadając własny serwis oraz park maszynowy. Audytujemy klienta pod kątem potrzeb, równolegle przeprowadzając prezentacje/testy odpowiednio dobranych urządzeń, po to by na końcu zaimplementować rozwiązania.